Masāža ķermenim un garam

Pirms masāžas apmeklē krioprocedūru un masāža būs ievērojami efektīvāka

Tavā dzīvē ir nepieciešama kvalitatīva atpūta, lai Tu iegūtu enerģiju savu labāko rezultātu sasniegšanai

Kriosaunas procedūra apvienojumā ar jebkuru ķermeņa masāžu sniedz dubultu efektu, uzlabojot asinsriti un vielmaiņas procesus, bagātinot ādu ar skābekli un ēteriskajām eļļām, nostiprinot imunitāti, kā arī noņemot fizisko sasprindzinājumu muskuļos. Tā būs bauda Tavam ķermenim un garam.


Muguras, roku, plecu zonas masāža 

Mūsu mugurkauls un muskuļi, kas to sargā ir viena no būtiskākajām ķermeņa daļām, kas jāsaudzē un par kuru jārūpējas. Muguras masāžas laikā muskuļi atbrīvojas no sasprindzinājuma, uzlabojas asinsrites un limfas plūsma, kas stimulē nepieciešamo vielmaiņu un skābekļa piekļūšanu šūnām. Masāža nomierina un  uzlabo fizisko un emocionālo pašsajūtu. Ikdienas stress un steiga pazudīs un ķermeni piepildīs viegla un pozitīva enerģija. Vieglas un maigas mūzikas pavadījumā ķermeni pārņems miers un labsajūta. Atkarībā no Tavām vēlmēm, masāžu iespējams veikt viegli, vidēji vai spēcīgi masējot. 

Procedūras ilgums 60 min

Visa ķermeņa klasiskā masāža 

Klasiskā masāža ir efektīvs veids, kā izkustināt pasīvos muskuļus, noņemt saspringumu un sāpes muskuļos, kā arī uzlabot asinsriti un limfas plūsmu un paaugstina muskuļu darbaspēju. Masāža piemērota aktīviem cilvēkiem, kuriem nepieciešama sasprindzinājuma noņemšana un muskuļu tonusa uzturēšana. Uzlabota asinsrite un vielmaiņa, kā arī stimuls imunitātes nostiprināšanai. Klasiskajā masāžā izmanto dažāda veida un spēcīguma pakāpes paņēmienus, tādējādi atkarībā no Jūsu vēlmēm, Jūs varat iegūt vieglu, vidēji stipru vai spēcīgu masāžu.

Procedūras ilgums 90 min

Pēdu un kāju masāža

Pēc saspringtas un nogurdinošas dienas, kas pavadīta uz kājām, pēdu masāža būs nomierinošs un relaksējošs process, kas sniegs viegla lidojuma sajūtu. Mūsu pēdās ir ļoti daudz punktu, kas atbild par kopējo organisma labsajūtu un mundrumu. Masāža tiek veikta ar savvaļas bišu medus krēmu, kura sastāvā ir propolis un bišu vasks, pēdas saņem stimulu asinsrites un limfvadu sistēmas stimulēšanai. Tā ir relaksējoša un spēkus atjaunojoša masāža, īpaši paredzēta nogurušām kājām dienas noslēgumā.

Procedūras ilgums 30 min / 60 min

Aroma masāža

Aromātiskā masāža ir īpaši nomierinoša, maiga un relaksējoša. Pirms masāža katram tiek piemeklētas vispiemērotākās un patīkamākās ēteriskās eļļas smaržas, kas tiek izmantotas masāžas laikā. Klusināta mūzika un tieši Tev piemērotākās smaržās uzlabos emocionālo noskaņojumu un sniegs jaunu elpu dienas turpinājumam. Masāža ir īpaši maiga, tā rosinās uz harmoniskām pārdomām un mieru.

Sejas masāža, apkakles un plecu zonas masāža

Mūsdienu pastāvīgā steigā un nepieciešamībā ilgstoši koncentrēties būtiski atcerēties, ka īslaicīga relaksācija dubultos Tavu pozitīvo enerģiju un koncentrēšanās spējas, rosinās pozitīvu enerģiju ar kuru nepieciešamo būs iespējams paveikt vēl ātrāk un veiksmīgāk. Masāža palīdz atbrīvoties no liekajām domām  un samazinās emocionālo un fizisko stresu visā organismā. Izmantojot programmu „Fast relax” organismā aktivizēsies asinsrite un skābekļa piekļūšana galvas smadzenēm. Tas noņems sasprindzinājumu un būtiski uzlabos darbības spējas un ļaus izvairīties no galvassāpēm.

Procedūras ilgums 60 min

Anticelulīta masāža 

Masāžas laikā tiek izmantotas dažādas tehnikas, kas samazina celulīta attīstību, labvēlīgi iedarbosies uz kopējo asinsriti un limfvadu sistēmu un stimulēs vielmaiņas darbību ķermenī.

Procedūras ilgums 60 min

Gua-ša visa ķermeņa masāža

Procedūras ilgums 90 min

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .